O nas

Dziękując Państwu za zapoznanie się z naszą ofertą wyrażamy przekonanie, że przyczyni się ona do wspólnej, owocnej współpracy.

Firma MIG została założona w 1989 roku.

W ciągu 30 lat istnienia stała się największą firmą w regionie północno-wschodnim Polski w branży wyposażenia lokali gastronomicznych i zakładów przetwórczych, pralni wodnych, sklepów, magazynów oraz wentylacji, chłodnictwa, klimatyzacji, słonecznych systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła.

Jesteśmy przedstawicielami przodujących polskich i zagranicznych producentów. Sprzedaż poprzedzamy doradztwem, projektowaniem i aranżacją, a dzięki pełnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi kadry inżynieryjno-technicznej, potrafimy sprostać najtrudniejszym i najbardziej złożonym problemom występującym w branży wyposażenia zakładów zbiorowego żywienia, małych zakładów przetwórczych, pralni wodnych, sklepów, magazynów oraz wentylacji, chłodnictwa, klimatyzacji i systemów solarnych. Doświadczenie działu handlowego i technicznego pozwoli Państwu uniknąć błędów i kosztownych przeróbek w trakcie realizacji (modernizacji) budowlano-instalacyjnej.

W swojej ofercie posiadamy również materiały eksploatacyjne, części zamienne do oferowanego wyposażenia oraz profesjonalne środki chemiczne dla zakładów gastronomicznych i przetwórczych, pralni wodnych oraz szpitali.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy dodatkową działalność jaką jest komis wyposażenia sklepów i lokali gastronomicznych. Zapraszamy Państwa do sprzedaży i zakupów urządzeń używanych, poprzez komis.

Dysponujemy własnym obiektem handlowym o powierzchni 2300 m2 w Białymstoku. Od 10 lat prowadzimy również działalność w Oddziale w Ełku.