Do ulubionych
Podaj adres e-mail aby otrzymywać informacje o promocjach.

Wyposażenie lokali gastronomicznych oraz wyposażenie sklepów (używane i nowe)

Szanowni Państwo
Historia firmy MIG rozpoczęła się w 1989 roku. Z biegiem czasu rozszerzaliśmy naszą działalność o nowe usługi, a od 1996 zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem lokali gastronomicznych oraz wyposażeniem sklepów (używanym i nowym). Nie była to dla naszej firmy nowość, gdyż przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie z zakresu napraw i konserwacji urządzeń gastronomicznych, wentylacyjnych i chłodniczych. Dzięki zaangażowaniu i wysokiej jakości świadczonych usług obecnie jesteśmy jednym z liderów, oferujących wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne, w północno – wschodnim regionie Polski. W ciągu ostatnich dwunastu lat, większość modernizowanych lub nowo powstałych obiektów gastronomicznych we wspomnianym regionie, była wyposażana przez firmę MIG. Zaufanie naszych klientów jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale również impulsem do nieustannego unowocześniania i wzbogacania oferty. Staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów i oferujemy im najwyższej jakości wyposażenie sklepów. Używane i nowe urządzenia, które są dostępne w naszym przedsiębiorstwie z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania z pełnym asortymentem dostępnym w naszym przedsiębiorstwie.
 
Zapewniamy Państwu kompleksowe usługi z zakresu: sprzedaży urządzeń oraz ich montażu, doradztwa oraz aranżacji, prowadzimy również szkolenia, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Firma MIG obsługuje wszelkiego rodzaju placówki i zakłady gastronomiczne - bary, restauracje, stołówki, kawiarnie oraz zakłady cukiernicze, masarni itp. W ramach naszych usług zapewniamy również: części zamienne, materiały eksploatacyjne oraz środki chemiczne ułatwiające utrzymanie czystości.
 
Dobierając wyposażenie Państwa lokalu, bierzemy pod uwagę Państwa indywidualne potrzeby, a także szereg innych czynników, takich jak: wielkość i charakter obiektu oraz typ odwiedzających go konsumentów. Proponujemy Państwu urządzenia mając na uwadze ich funkcjonalność, energooszczędność, wydajność nowoczesność oraz koszty związane z nabyciem.
 
W celu zaznajomienia Państwa z urządzeniami, przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie, organizujemy atrakcyjne pokazy i prezentacje urządzeń i sprzętów gastronomicznych w naszych salonach wystawowych na terenie Białegostoku, Ełku oraz w lokalach naszych klientów.
 
Zapewniamy Państwu atrakcyjne ceny, a także dogodne warunki współpracy i płatności.
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów wystawowych w Białymstoku i Ełku
oraz
skorzystania z możliwości zakupu przez internet promowanych urządzeń.
 
PROMOCJE                     KONTAKT
MIG Import-Eksport Głowacki Sp.J.
ul. Elewatorska 29A, 15-620 Białystok, woj. podlaskie
Tel. : 85 662 67 67 mapa kml
future4net.pl